Eliasz Style Dought się skończył. Teraz Epickie POWODZIE

Szerzyć miłość

Od 2013 roku region Witchita Falls w Teksasie znajduje się w fazie 5 suszy (najgorsza możliwa ocena) i został uznany za klęskę żywiołową. To jest w pobliżu siedziby naszego kościoła w Teksasie. W końcu zwołaliśmy konferencję, aby modlić się o deszcz. To było około miesiąc temu i modliliśmy się o zakończenie tej najgorszej suszy w Ameryce. Od tego momentu była to najcięższa i nieprzerwana ulewa. Od prawie miesiąca trwa nieprzerwany deszcz Halelujah! A teraz jest to jedna z najgorszych powodzi w historii. Wszystkie rzeki wylewają się ze swoich brzegów w całym regionie Teksasu wokół naszego kościoła. http://www.wfaa.com/story/weather/2015/05/21/wichita-falls-mandatory-evacuations/27696799/

Zaktualizowano: kwiecień 19, 2022 - 7:54 am

Dodaj komentarz