Voedselverstrekking aan de armen.

Verspreid de liefde

Een van de essentiële aspecten van werkelijk elke kerk is het uitdelen van onze aalmoezen aan de armen. (Dit gaat niet over geld, maar over tiende in voedsel of andere dingen voor de armen of behoeftigen). Sommigen hebben misschien een beetje geld, maar zullen het zonder enige noodzaak doen. De kerk zou dat niet moeten laten gebeuren.

In de meeste van onze kerken hebben we voedselbanken voor de armen. Dit zorgt ervoor dat onze tienden en offergaven inderdaad naar YAHWEH gaan. Dit is een echte orthodoxe liturgische praktijk. We bidden voor degenen die het voedsel nodig hebben en geven zoveel als we kunnen om in hun behoeften te voorzien. Dit biedt ook mogelijkheden voor uitwisseling van vrijwilligerswerk met de kerk. Het geeft de armen ook de kans om hogerop te komen in de samenleving en deel te nemen aan onze feesten en andere bijeenkomsten.

Het is een cruciaal onderdeel van ons geloof om aan de armen te kunnen geven. Het is een manier waarop we tienden geven en aan YAHWEH aanbieden. Dit is waar God ons zegent met de beloningen voor de trouwe gehoorzaamheid. U kunt lid worden van onze kerk en helpen met het verzamelen van voedsel voor de armen. We hebben verschillende verkooppunten die ervoor zorgen dat we het voedsel naar de armen en behoeftigen brengen.

In onze kerk wordt het gedaan op een schaal die geen kosten heeft voor de predikanten, maar past bij hun levensstijl. We hebben ontdekt dat zoveel goede doelen 90% van de donaties inhouden om de salarissen van mensen te betalen in plaats van deze aan de armen te geven. Een aantal van hen heeft honderden werknemers en kantoren om voor te betalen. Veel van de liefdadigheidsinstellingen zijn niet-religieus of zelfs antireligieus, dus we weten nooit waar het geld naartoe gaat. Wanneer ze losgekoppeld zijn van de kerk, geloven velen dat het niet langer de spirituele praktijk is om ons offer aan God te geven.

Maleachi 3:10 “Brengt al de tienden in de voorraadschuur, opdat er vlees in mijn huis zal zijn, en bewijst mij nu hiermee, zegt de HEERE (YAHWEH) der heerscharen, indien Ik u de vensters des hemels niet zal openen, en schenk u een zegen uit, zodat er niet genoeg ruimte zal zijn om het te ontvangen. "

Deelnemen aan de voedselbankcollecties van de kerk zal u vele zegeningen en bescherming bieden voor de komende tijden.