De verklaring van Arbroath, het bewijs dat de Schotten Israëlieten zijn van "Greater Scythia"

Verspreid de liefde

Greater Scythia Israel Schotland Verklaring van Abroath

Een veel vergeten oude waarheid ……

De verwante afkomst met de Goten.
Dit juridische document "Scotland's Most Precious Possession", hun Onafhankelijkheidsverklaring, werd uitgevochten door de beroemde William Wallace en werd uiteindelijk ondertekend (en verzegeld) door Robert the Bruce en alle Scottish Nobles.
Dit document, de verklaring van Arbroath (van de oorspronkelijke Culdean-kerk), is geplaatst aan de voorkant van de meeste vergaderingen van de Culdees (OCC) zodat iedereen ze kan zien wanneer je het heiligdom binnengaat. De Culdees 'Church in Zuid-Californië, waar onze huidige Primace opgroeide tot het heilige bestellingen (van doop, bevestiging, diaconaat, priester en bisschop),
had altijd een kopie van hoge kwaliteit van deze artikelen in het Engels en in het Latijn bij de ingang. Een kopie is hieronder afgebeeld. Dit was voor iedereen die de kerk binnenkwam om te lezen en te begrijpen dat onze kerk afstamt van de oorspronkelijke kerk van de Culdees van Schotland, die de opvolgers zijn van de kerk die is opgericht door St. Aristobulus, St. Philip, St. Paul en St. Joseph van Arimathea op de Britse eilanden. Lezen de korte geschiedenis van de Orthodoxe Kerk van Culdees (Keltisch).

Hieronder vindt u een deel van de tekst uit de Verklaring van Arbroath, en een deel eromheen commentaar. Misschien wilt u ook de meer gedetailleerde kopie kopen van een analyse door een van de meest vooraanstaande geleerden over het onderwerp van de Culdees (E. Raymond Capt), die regelmatig les gaf in onze kerk. Hij publiceerde enkele andere omringende documenten van Robert the Bruce die veel meer betekenis van deze woorden invullen. Vooral dat Jezus Christus centraal stond in zijn leven en bij hen aanwezig was in de strijd. Klik op de omslagfoto aan de rechterkant om naar Amazon te gaan waar je een exemplaar kunt kopen.

Weinigen weten dat Robert the Bruce de laatste Schotse koning was die werd gekroond op de troon van Israël, de steen van de scone, die vervolgens werd gestolen door Edward Longshanks. Het is in de officiële geschiedenissen van Engeland, Schotland en Ierland dat het de letterlijke troon is waarop koning David van Israël werd gekroond, en God had beloofd altijd een afstammeling van koning David op die letterlijke en fysieke troon te houden. Dit ging niet zomaar weg in 500 v.Chr. Toen heel Judea werd vernietigd, en Jeremia ging naar de geprofeteerde "Eilanden Noordwest", zoals het woord van God zegt dat Jeremia "het Koninkrijk en het priesterschap overbracht" naar die eilanden. Later bekend als de Culdees. 

Deze verklaring is nog meer een bewijs dat de Schotse en verwante volkeren (Culdees) Israëlieten zijn. meer informatie

De verklaring van Arbroath (het kostbaarste nationale bezit van Schotland), zoals verzegeld door Robert the Bruce en zijn edelen, wordt hieronder afgebeeld. Het bevat de bewering dat het in het geloof is bevestigd door Sint-Andreas (historisch gezien door zijn assistent Aristobulus). Er staat dat de Schotten “vanuit Groot-Scythië reisden via de Tyrreense Zee ... ze kwamen twaalfhonderd jaar nadat het volk van Israël de Rode Zee was overgestoken [ca. 250 v.Chr.], Naar hun huis in het westen waar ze nog steeds wonen. "

De Britse historian Bede, die vijfhonderd jaar eerder schreef, verklaarde ook dat het volk van Schotland uit Scythia kwam, tussen de Zwarte en Kaspische Zee, waar Israël verstrooid was. Herodotus noemde de Scythen de "Sacae", die afkomstig is van de naam Isaac, een van de namen waarvan Jacob (Israël) zei dat ze zouden voortleven onder Efraïm en Manasse (Gen. 48:16). God zei "in Izak zal uw zaad genoemd worden". De heilige Paulus herhaalde deze woorden: "in Izak zal het zaad genoemd worden" (Romeinen 9: 8).

Lees verder over de

Fundamenteel bewijs Schotland is een gotische en orthodoxe natie

Schotten worden door de geleerden een vroege gotische stam genoemd en zijn gecodificeerd in fundamentele handvesten van de natie.

Ga naar dit artikel
Authentieke citaten van de belangrijkste historici:
  • De gotische keizer Alaric was mede-oprichter van de oude abdij van Iona Schotland met de kerkelijke schepen die samen met koning Fergus uit Rome werden teruggewonnen.

  • De gotische migratiekaart met commentaar van de Litouws-Amerikaanse auteur Balaicius.
  •  
  • The Orthodox Connection, de orthodoxe patroonheilige van Schotland, Saint Andrew (zijn vlag blijft bestaan, evenals de voortdurende traditie van zijn orthodoxe diaken, bisschop en apostel van Groot-Brittannië, Saint Aristobulus).